Комісійна винагорода

Тарифи (комісійна винагорода) на переказ коштів залежать від конкретного отримувача, послуги якого сплачуються на сайті (https://uplata.ua/) , мобільному додатку city24 (Google Play,  App Store). 

Ознайомитися з тарифами на переказ коштів можливо безпосередньо до моменту оплати обравши потрібну послугу.

 

ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» є учасником наступних платіжних систем:

- Внутрішньодержавна платіжна систему «FlashPay» 

Платіжна організація: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК ФАМІЛЬНИЙ". Юридична адреса: 03039 м. Київ, пр. Голосіївський, 26а. 

- Внутрішньодержавна платіжна систему «City24» 

Платіжна організація: Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія"Фенікс". Юридична адреса: 01042, м. Київ, пров. Новопечерьский, буд. 5

- Міжнародна платіжна система «TYME» (нечинна інформація з червня 2018 р.)

ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» надає наступні види послуг:

Операції в переказу коштів надаються у національній валюті України.

ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» є агентом:

АТ КБ ГЛОБУС - Дата внесення інформації 27.09.2018 - Перелік фінансових послуг - 21 розповсюдження електронних грошей (агент з розповсюдження) (нечинна інформація з грудня 2019 р.)

АКБ ІНДУСТРІАЛБАНК - Дата внесення інформації 04.03.2019 - Перелік фінансових послуг - 22 надання засобів поповнення електронними грошима електронних пристроїв (агент з поповнення) (нечинна інформація з лютого 2021 р.)

 Товариство з обмеженою відповідальністю «ФОРТЕКС-ФІНАНС» до укладення з клієнтом договору про надання фінансової послуги додатково надає йому інформацію про: 

ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» є фінансовою установою та діє на підставі Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, надає послуги на підставі Ліцензії Національного банку України на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, Ліцензії Нацкомфінпослуг на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту на території України.

 Розмір процентної плати при наданні коштів у позику для юридичних осіб складає від 7,5% до 55%, терміном до 365 днів.

Інші послуги не надаються. 

Платником податку на доходи фізичних осіб у відповідності до Податкового кодексу України (надалі – «ПКУ») є фізична особа-резидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні; податковий агент.

ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» при наданні послуг з переказу грошових коштів без відкриття рахунку не виступає податковим агентом і податок на доходи фізичних осіб не утримує.

Відповідно, як це зазначено в ПКУ, якщо окремі види оподаткування доходів(прибутку) не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування або виплати, але не є звільненими від оподаткування, платник податку зобов’язаний самостійно включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну декларацію з цього податку. 

Правові наслідки та порядок здійснення розрахунків з фізичною особою внаслідок дострокового припинення надання фінансової послуги регламентуються діючим законодавством України, правилами Про переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунку, Публічним договором. 

Для вирішення спірних питань у досудовому порядку будь яка скарга чи претензія Споживача або Отримувача буде розглянута, та ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» будуть прийняті необхідні заходи щодо її задоволення, якщо така скарга чи претензія буде обґрунтованою відповідно до законодавства України, Публічного договору, Правил про переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків та Правилами відповідних платіжних систем, членом яких є ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС».

Споживачі мають змогу звернутися безпосередньо до ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС, шляхом направлення письмового звернення на юридичну адресу або на офіційну електронну поштову скриньку або звернутися за телефоном, виклавши в чіткій і зрозумілій формі свої зауваження, які розглядаються Товариством в порядку та у строки, встановлені Законом України «Про звернення громадян».

Розмір винагороди ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» у разі, коли вона пропонує фінансові послуги, що надаються іншими фінансовими установами визначається у Тарифах.

Найменування отримувачів коштів, на користь яких здійснюються перекази коштів та з якими укладені відповідні договори (за наявності таких договорів): 

Назва ЄДРПОУ
1 ПАТ «ОТП БАНК» 21685166
2 ОБ“ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ІДЕАЛ» 37007991
3 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БОНА ВІТА-ДМ» 41600343
4 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Бона Віта-ФР» 40792990
5 ПРИВАТНЕ ТОВАРИСТВО «МОБІ ТІМ» 43059162
6 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОПЛИВО ЮА» 43065401
7 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ  «НОВІ КРЕДИТИ» 42152351
8 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФРІ-СТАР". 41495028

 

 Додаткову інформацію, в т.ч. відповідно до вимог ст.12 ЗУ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» Клієнт який має намір скористатися послугою з переказу коштів має можливість отримати ознайомившись з Публічним договором, Правилами про переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків та Правилами відповідних платіжних систем, членом яких є ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС», щодо додаткової інформації для Клієнтів які мають намір скористатися послугою надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (лише юридичним особам, споживчі кредити у розумінні Закону України «Про споживче кредитування» не надаються) її можна отримати ознайомившись з Правилами надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту розмішених у відповідному розділі сайту.