Комісійна винагорода

Тарифи (комісійна винагорода) на переказ коштів залежать від конкретного отримувача, послуги якого сплачуються на сайті, мобільному додатку, ПТКС. 

Ознайомитися з тарифами на переказ коштів можливо безпосередньо до моменту оплати обравши потрібну послугу.

 

ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» є учасником наступних платіжних систем:

Внутрішньодержавна платіжна систему «FlashPay» 

Платіжна організація: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК ФАМІЛЬНИЙ". Юридична адреса: 03039 м. Київ, пр. Голосіївський, 26а. 

Міжнародна платіжна система  «TYME» (нечинна інформація з червня 2018 р.)

ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» є агентом:

АТ КБ ГЛОБУС - Дата внесення інформації 27.09.2018 - Перелік фінансових послуг - 21 розповсюдження електронних грошей (агент з розповсюдження) (нечинна інформація з грудня 2019 р.)

АКБ ІНДУСТРІАЛБАНК - Дата внесення інформації 04.03.2019 - Перелік фінансових послуг - 22 надання засобів поповнення електронними грошима електронних пристроїв (агент з поповнення)

Місця розташування програмно-технічних комплексів самообслуговування (ПТКС), пунктів приймання та виплати готівки (ПНФП):

ПНФП: 65014, Одеська область, м. Одеса, Приморський район, пров. Лермонтовський, будинок 13.

ПТКС: 

- м. Одеса, пров. Лермонтовський, 13
- м. Одеса, Катерининська площа, 7А
- м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 2-Б/1
- м. Одеса,пров. Лермонтовський, 9
- м. Одеса, пр. Адміральський, 35-А
- м. Одеса, пров. Лермонтовський, 13
- м. Одеса, вул. Базарна, 1А
- м. Одеса, вул. Віри Інбер, 5
- м. Одеса, вул. Базарна, 5/1
- м. Одеса, пр. Ак Глушка, 17/1
- м. Одеса, вул. Генуезька, 20
- м. Одеса, вул. Грецька, 1А
- м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога, 89-Б
- м. Одеса, вул. Ак. Вільямса, 67
- м. Одеса, вул. Генерала Петрова, 17/2
- м. Одеса, вул. Б. Хмельницького, 15/19
- м. Одеса, пров. Нечипуренка, 6

- м. Одеса, вул.Балківська,139а 

- м. Одеса, вул.Жаботинського,56а

- м.Одеса вул.Героїв оборони Одеси, 94

- м. Одеса, Французький бр.26/1

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФОРТЕКС-ФІНАНС» до укладення з клієнтом договору про надання фінансової послуги додатково надає йому інформацію про: 

ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» є фінансовою установою та діє на підставі Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, надає послуги на підставі Ліцензії Національного банку України на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, Ліцензії Нацкомфінпослуг на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту на території України.

Вартість фінансових послуг при здійснені переказів коштів у національній валюті без відкриття рахунків, , визначається у затверджених Тарифах. Тарифи доводяться до відома Клієнта до ініціювання послуги з переказу коштів шляхом їх розміщення у відповідному розділі веб-сайту ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» (www.uplata.ua) та у пункті надання фінансових послуг. 

Інші послуги не надаються. 

Платником податку на доходи фізичних осіб у відповідності до Податкового кодексу України (надалі – «ПКУ») є фізична особа-резидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні; податковий агент.

ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» при наданні послуг з переказу грошових коштів без відкриття рахунку не виступає податковим агентом і податок на доходи фізичних осіб не утримує.

Відповідно, як це зазначено в ПКУ, якщо окремі види оподаткування доходів(прибутку) не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування або виплати, але не є звільненими від оподаткування, платник податку зобов’язаний самостійно включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну декларацію з цього податку. 

Правові наслідки та порядок здійснення розрахунків з фізичною особою внаслідок дострокового припинення надання фінансової послуги регламентуються діючим законодавством України, правилами Про переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунку, Публічним договором. 

Будь яка скарга чи претензія Платника або Отримувача буде розглянута, та ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» будуть прийняті необхідні заходи щодо її задоволення, якщо така скарга чи претензія буде обґрунтованою відповідно до законодавства України, Публічним договором, Правил про переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків та Правилами відповідних платіжних систем, членом яких є ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС».

Розмір винагороди ТОВ «ФОРТЕКС-ФІНАНС» у разі, коли вона пропонує фінансові послуги, що надаються іншими фінансовими установами визначається у Тарифах.